2019 model Hyundai Accent teknik bilgi, fiyat listesi, özellikleri, inceleme, yakıt tüketimi ne kadar?

2019 model Hyundai Accent inceleme

2019 model Hyundai Accent görücüye çıkmış durumda. Türkiye piyasasında oldukça önemli kitleye hitap eden Accent modelleri 2019 modeli ile birlikte kullanıcılarını meraklandırmış gibi gözüküyor. Hyundai Accent genel itibari ile aile konseptinin işlendiği günlük bir araç olarak bilinmektedir. Accent 2019 modelleri hakkında teknik bilgi, inceleme, yakıt tüketim değerleri, fiyat bilgilerini sizler için inceleyeceğiz.

Hyundai markasının Sedan kasa kategorisinde ürettiği Accent 2019 modelleri ile karşımıza çıkmayı bekliyor. Araç genel itibari ile tasarım geliştirilmeleri göze çarpan ilk detaydır. Yeni nesil araç konsepti tasarımından yararlanılarak aracın hatları daha agresif ve sportif bir görünümüne kavuşturulmuştur.

2019 model Hyundai Accent teknik bilgi, fiyat listesi, özellikleri, inceleme, yakıt tüketimi ne kadar

Hyundai Acennet 2019 modelleri araç dışı tasarımı kadar iç kısımda da göze çarpan geliştirmeler ve iyileştirmelere gitmiştir. Özellikle koltuk döşemeleri ve bunların renk seçenekleri artırılmış. Araç ön konsolunda geliştirilen multimedya ekran, yol bilgisayarı gibi ayrıntılar beklentileri karşılayan özellikleri ile gelmektedir.

Araç tasarımda bir diğer nokta far tasarımı olarak gösterilebilir. Far özellikleri geliştirilen yeni Hyundai Accent 2019 modellerinde otomatik kararan ve açılan farlar gelmekte. Araç görüş alanın geliştirilmesi adına yan aynalar yeniden tasarlanmış. Kör nokta sorunu büyük ölçüde çözülmüş gibi gözüküyor.

Hyunda Accent modelleri donanım paketleri olarak MODE, MODE PLUS ve PRİME şeklinde kullanıcılarına 2 farklı 1.4 D-CCVT benzinli ve 1.6 CRDI dizel motor olarak sunulacak.

Hyundai Accent 2019 model yakıt tüketim değerleri ne kadar?

Yeni Accent modellerinde 2 farklı motor seçeneği göreceksiniz. 1.4 D-CCVT benzinli ve 1.6 CRDI dizel motor olarak karşımıza çıkacak Hyundai Accent beklentileri oldukça karşılayacak tatmin edici performans ile gelecek.

  • 1.4 D-CCVT benzinli motor
    • 0-100 km performansı 11.8 saniye olarak belirlenmiş,
    • 100 km’ de ortalama yakıt tüketim değeri 4.9 litre olarak bilinmekte.
  • 1.6 CRDI dizel motor
    • 0-100 km performansı 10.2 olarak tespit edilmiştir,
    • 100 km’ de ortalama yakıt tüketim değeri 4.1 litre olarak belirlenmiştir.
Hyundai Accent 2019 model satış fiyatları

Hyunda Accent 2019 modelleri için daha detaylı size özel teklifleri en yakın Hyundai bayisinden rahatlıkla alabilirsiniz. Bunun yanında orta paket mode plus 1.4 D-CCVT benzinli motor 85 bin TL, en üst paket prime 1.6 dizel motor ise 111 bin 300 TL olarak satışa sunulmuş durumda. Fiyat aralıkları istediğiniz donanım paketleri ve eklentilerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir