2019 model Volkswagen Golf 8 tanıtım incelemesi, hakkında detaylar, teknik özellikleri, ne zaman satışa sunulacak

2019 model Volkswagen Golf 8 tanıtımı, hakkında bilgi

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı ve yeni modellerini bekleyenleri olan C segmentinin lideri Golf 2019 modellerini duyurdu. Golf 2019 için ilk detaylar ortaya çıkmış durumda. Volkswagen golf 9 hakkında bilgi, inceleme detayları, teknik özellikleri, tasarımı, satış tarihi gibi soruları bu makalemizde sizin için bir araya topladık.

Yeni nesil otomobil özelliklerinin yansıtılacağı 2019 model Golf 8 özellikle de tasarımı ile daha keskin agresif ve sportif özelliklere sahip olarak kullanıcılarına sunulacak. Golf altyapısında köklü değişiklik olması beklenmemekle birlikte teknik bir takım geliştirmeler mutlaka olacaktır. Golf 8 yeni modeli ile birlikte özellikle her yaş kesiminin ilgisini çekecektir. Özellikle de sportif ve şık duruşu ile birlikte gençler arasında tercih edilebilir bir araç özelliğini ortaya çıkarmaktadır.

2019 model Volkswagen Golf 8

2019 model Golf 8 dış ve iç tasarımında ki yenilikler ile kullanıcılarına sunulacak. Dış görümün agresifleşmesinden sonra iç tasarım olarak da çeşitli değişime gidilmiş durumda. Araç iç aksamlarından vites topuzunda değişime gidilmiş ve aracın agresifliği içerisinde de hissedilmektedir. Bununla birlikte göstergelerde de değişiklikler yapılmış, hayalet gösterge ve alt kısmında ki tema tamamen değiştirilmiş durumda.

Araç içerisinde bagaj derinliğinin geliştirildiği de gelen bilgiler arasında. Sürüş dinamiklerinde geliştirmelere giden Volkswagen teknolojik altyapısı ile otonom sürüş teknolojisi kullanıcılarına daha güvenli bir sürüş imkanı sağlayacak. Golf yeni modeli ile birlikte kullanıcılarının isteğini karşılayabilecek bir konumda olduğu şimdiden ortaya çıkarılan veriler ve aracın ilk görüntüsü ile ortaya çıkmış durumda.

Volkswagen Golf 8 Hibrit motor teknik özellikleri

Yeni nesil otomobil sektörünün adından oldukça sık söz ettiren hibrit motor özellikleri Golf 8 ile kullanıcılara sunulacak. Benzinli, dizel ve son olarak yeni nesil hibrit motoru ile Golf severlerine müjdeyi vermiş durumda. Günümüzde çevreye olan duyarlılığın artması ile birlikte geliştirilen hibrit özellikli araçlar arasında Alman otomobil devi Volkswagen firması da adını söz ettireceğe benziyor.

Volkswagen Türkiye’ de ne zaman satışa sunulacak

Volkswagen Golf 8 modellerinin Türkiye’ de tahminlere göre 2019 yılı başlarında veya ortasında satışa sunulması beklenmektedir. Fiyat beklentisi olarak ortalama  100 bin TL ile 150 bin TL arasında opsiyonel olarak artan fiyatlar ortaya atılmaktadır. 2019 Golf modellerini detaylı olarak incelemek isterseniz, size en yakın Volkswagen satış merkezlerinde ki showroomlara başvurabilirsiniz.

Golf 8 hakkında görüş, öneri, beklentilerini bizler ile aşağıda ki yorum kısmından paylaşabilir ve diğer kullanıcılara görüş belirtebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir