2019 Volkswagen Caravelle ve VW Transporter teknik özellikleri, yakıt tüketimi, satış fiyatı

2019 Volkswagen Caravelle ve VW Transporter inceleme

Volkswagen markası altında üretilen Caravelle ve Transporter seçenekleri yeni 2019 modelleri tanıtılmış durumda. Ticari Van kategorisinde kendine yer alan bu modeller hakkında bilinmesi gereken teknik özellikleri, yakıt tüketimi, motor seçenekleri, donanım özellikleri, satış fiyatları gibi birçok merak edilenleri makalemizde inceledik.

2019 Volkswagen Caravelle ve VW Transport hakkında teknik bilgi

Bilindiği üzere Volkswagen markasının MPV araç kategorisine giren 2019 Volkswagen Caravelle ve VW Transporter son olarak 2016 yılında yenilenmişti. 2019 yılı ile birlikte tasarımsal ve donanımsal olarak birçok yenilik ile karşımıza çıkacak araç hakkında incelememizi ilk olarak tasarımı ile başlayabiliriz.

Volkswagen Caravelle geçirmiş olduğu tasarımsal değişiklik ile beklentileri yükseltmiş durumda. Araç tamponunda gerçekleştirilen hatların daha keskinliği göze çarpan ilk detay olarak gösterebiliriz. Ön tampon krom kaplamalar ile birlikte farklı bir hava yakalamış. Bunun yanı sıra araç far tasarımı ile de farklılığını hissettiriyor. Ön far ve arka stoplarda makyajlanmış hatlar daha agresif bir hava katmış gibi duruyor.

2019 Volkswagen Caravelle ve VW Transporter teknik özellikleri, yakıt tüketimi, satış fiyatı

Dış tasarımı kadar iç mekan tasarımında da farklılıklar mevcut olan Caravelle 2019 modellerinde havalandırma ızgaraları daha köşeli yepyeni bir tarza kavuşmuş. Bunun yanı sıra ön konsolda ki fazlalıklardan kurtulunmuş ve 9.2 inçlik multimedya ekran kullanıcılarına sunulmuş. İç mekanda kapı iç döşemelerinde kalite artırılmış ve koltuklarda küçük dokunuşlar getirilmiş gibi duruyor.

Volkswagen 2019 model Transporter seçeneklerinde genel olarak tasarımsal farklılıklar bulunmasa da makyaj yapıldığı söylenebilir. Küçük makyaj dokunuşları ile Transporter kasası karşımıza çıkacak.

2019 Volkswagen Caravelle ve VW Transporter motor seçenekleri

Volkswagen yeni Volkswagen Caravelle modelleri tasarımsal yeniliklerinin yanı sıra motor seçenekleri ile de yeniliğe ve teknolojik üstünlüğe gitmiş durumda. Elektrikli motor ile karşımıza çıkacak olan yeni modellere ait bu motor yaklaşık 400 km’ lik bir menzil kullanıcılarına sunmaktadır. Bunun yanı sıra bu motor seçeneği 112 hp güç üretmektedir.

Diğer seçenek olarak karşımıza çıkacak 2.0 litrelik turbo dizel motorlar bir diğer alternatif olarak önerilmektedir. Yeni Volkswagen Caravelle ve VW Transporter modelleri Türkiye’ ye 2020 yılı ile birlikte geleceği bilinmektedir.

2019 Volkswagen Caravelle ve VW Transporter yakıt tüketim değerleri

Volkswagen Caravelle ve VW Transporter yeni modelleri hakkında yakıt tüketim değerleri hakkında bilgi bulunmamaktadır. Ancak ilgili duyurular ile birlikte adresimiz güncellenecek.

2019 Volkswagen Caravelle ve VW Transporter satış fiyatı

Volkswagen Caravelle ve VW Transporter yeni modelleri hakkında satış fiyatları hakkında bilgi bulunmamaktadır. Ancak ilgili duyurular ile birlikte adresimiz güncellenecek. Size en yakın Volkswagen bayisine başvurarak araç hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat önerisi alabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir