2020 Audi A3 Sedan ön inceleme, tanıtım, teknik özellikleri, tasarım detayları, satış fiyatı

2020 Audi A3 Sedan ön inceleme

2020 model Audi A3 sedan modeli online tanıtım ile kullanıcılarına sunuldu. Yeni Audi A3 Sedan gerek tasarımı gerekse de üst düzey teknolojik altyapısı ile kullanıcılarını şimdiden heyecanlandırmış durumda. Koronavirüs sebebiyle online ortamda tanıtılan yeni 2020 model Audi A3 Sedan modelleri hakkında verilen teknik detayları makalemizin devamında inceledik.

Yeni A3 Sedan modelleri ikinci jenerasyon olarak karşımıza çıkıyor. İlk jenerasyona göre boyutlandırma olarak daha geniş yapıya sahip olan 2020 model A3 Sedan modelleri teknik verileri ile bunu ortaya çıkarabilmektedir. İlk jenerasyona göre 40 mm daha uzun, 10 mm daha yüksek, 20 mm daha geniş olarak açıklanmış durumda. Bunun yanı sıra bagaj hacmi 425 litre olarak değişikliğe uğramayan tek noktası.

Benzinli ve dizel opsiyonları ile satışa sunulacak 2020 model Audi A3 Sedan için ilk tercihiniz başlangıç paketi 1.5 litrelik benzinli TFSI motor olacak. 150 beygirlik bu güçlü motor 6 ileri manuel ve 7 ileri S-Tronic çift kavramalı otomatik şanzıman olarak tecih edilebilecek.

Dizel motor seçeneği olarak 2.0 litrelik motor 150 beygirlik güce sahip olacak. 7 ileri S-Tronic çift kavramalı otomatik şanzıman ile desteklenecek bu motor shift by wire teknolojisi ile desteklenecek. Bunun yanı sıra 1.0 litrelik 110 beygirlik manuel şanzımana sahip seçeneklerde ilerleyen süreçte kullanıcılara sunulacak.

Audi A3 Sedan 2020 model ön sipariş ne zaman

Yeni jenerasyona ait Audi A3 Sedan modelleri nisan ayı sonunda ön satışa çıkacak olup fiyatlandırma hakkında net bir bilgi olmamakta olup güncel fiyatların açıklanması ile web sitemizden yayınlanacaktır. Yeni Audi A3 Sedan modelleri hakkında detaylı teknik inceleme ve fiyat bilgilerini güncel olarak takip edebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.