2020 Ford Ranger Raptor incelemesi, teknik özellikleri, tasarımı satış fiyatı

2020 Ford Ranger Raptor modelleri hakkında detaylı inceleme, Ford Ranger teknik özellikleri, Ford Ranger Raptor satış fiyatları, Ford Ranger Raptor tasarım incelemelerini makalemizin devamında inceleyebilirsiniz. İşte yeni Ford Ranger’ ın detayları…

Ford Ranger Türkiye’ de geniş kullanıcı kitlesine sahip pikap modeli olarak bilinmektedir. Bu nedenle de satış rekorları kırmakta. Ford Ranger üstün teknik sürüş özellikleri ve etkileyici tasarımı ile dikkat çekebilmektedir. 2020 modelleri ile karşımıza çıkacak olan Ford Ranger şimdiden büyük merak uyandırmış durumda.

2020 Ford Ranger Raptor teknik özellikleri

Ford Ranger 2020 modelleri off-road canavarı ile karşımıza çıkıyor. Üstün arazi yetenekleri ile birlikte güçlü bir sürüş deneyimi sunacak Ranger dikkat çekiyor. Oldukça radikal değişiklere sahip olarak gelecek yeni Ford Ranger FOX Racing süspansiyon altyapısı ile her türlü yol ve arazi şartlarına uyumlu şekilde karşımıza çıkacak.

Ford Ranger 2020 modeli ile birlikte oldukça kuvvetli motor seçeneği bizleri bekliyor. Ford Ranger 2.0 litrelik EcoBlue çift turbolu dizel motor seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Turbo özellikle alt devirlerde yüksek tork seçeneği sunarak kullanıcılarına üstün sürüş deneyimi sunmaktadır. 2.0 litrelik motor kullanıcılarına limitli 213 hp güç ve 500 Nm tork değeri sunmaktadır. Tabi ki bir diğer radikal değişiklik olan 10 ileri otomatik vitesli şanzıman motorun gücünü yüksek düzeyde kullanıcıya yansıtabilmektedir.

2020 Ford Ranger Raptor iç ve dış tasarımı

2020 Ford Ranger modelleri iç ve dış mekan tasarımı ile ilgileri üzerine çekmekte. Dış mekan tasarımında oldukça kaslı ve yüksek bir yapıya sahip olarak gelen yeni Ford Ranger modelleri mavi oval logosu yerine ızgaraya konumlandırılan devasa FORD yazısı ile bizleri karşılıyor.

Yeni nesil otomobil teknoloji ihtiyaçları ile birlikte yeni Ford Ranger modelleri iç mekan tasarımında da değişiklikleri görebilmekteyiz. Pikap modelleri arasında Ford Ranger sadece yük taşıyan bir araç olmaktan çıkıyor. Bu nedenle de üstün performansını iç mekan şıklığı ve konforu ile tamamlıyor. Geniş kullanıcı kitlesine hitap edecek olan 2020 Ford Ranger modellerinde iç donanım zenginliği dikkat çekmektedir. İşte Yeni Ford Ranger iç mekan tasarımında dikkat çeken liste başı donanımlar;

  • Konfor odaklı yarış tipi sürücü ve yolcu koltuğu
  • Geniş ekran gösterge paneli
  • Sportif bir hava için direksiyon arkasına konumlanmış vites kolları
  • 8 inç multimedya ekran (direksiyon üzerinde kontrol edilebilir)
  • DAB ses sistemi
  • Zengin sürüş modları
  • Geliştirilmiş uydu navigasyon

2020 Ford Ranger Raptor satış fiyatı

Yeni Ford Ranger 400 bin TL civarında satış fiyatı bandına sahip olacağı tahmin edilmektedir. Yeni Ford Ranger tüm kullanıcı kitlesine hitap eden yapıya sahip olması ile ilgiyi artırmaktadır. Sağlam, yüksek performanslı, konforlu, yüksek yük kapasiteli yapısı ile alternatifler arasına girebilmektedir.

Yeni Ford Ranger modelleri hakkında paylaşılan güncel bilgileri otomobilrehber.com web adresimizde güncel şekilde takip edebilirsiniz. Yeni Ford Ranger hakkında görüş ve yorumlarınızı bizlere aşağıdan yorumlarınız ile iletebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.