2020 Mitsubishi Space Star Türkiye inceleme, teknik özellikleri, satış fiyatı

2020 Mitsubishi Space Star Türkiye

Mitsubishi Space Star yepyeni yüzü ile karşımıza çıkıyor. İlk olarak 2012 yılında karşımıza çıkan Space Star modelleri ekonomik yakıt tüketimi özellikleri ve çevre dostu özellikleri ile tanınmıştı. Küresel çapta bu artıları ile satışlarında büyük bir kitleye ulaşan Mitsubishi Space Star artık 2020 yılı ile birlikte tasarımsal özellikleri ile merak uyandırmış durumda.

2020 Mitsubishi Space Star Türkiye inceleme, teknik detayları

2020 model Mitsubishi Space ön tasarımından arka tamponuna kadar geçirmiş olduğu evrimi ile karşımıza çıkacak. Makyajlı yeni tasarımı ile gelecek bu model şık, agresif ve kaslı bir model olarak kullanıcılarına sunulacak. Space star arka tampon tasarımında büyütülmüş hatları ve arka led far tasarımı ile dikkat çekiyor. Yeni nesil otomobil ihtiyaçlarını yeni tasarımında yansıtan Mitsubishi Space Star sportif görünümünü 15 inçç alaşımlı özel tasarım jantları ile taçlandırıyor. İç mekanda kullanılan malzeme kalitesi kullanıcılarında merak uyandırıyor. Karbon kaplama detayları ile sunulacak iç mekanda multimedya sistemi yeni nesil ihtiyaçları karşılamakta.

Tasarımının yanında teknik özelliklere girecek olursak 1.2 litrelik motor INVECS-III CVT şanzıman ile desteklenecek. 1.2 litrelik bu motor 3 silindirli ve 80 beygirlik bir güce sahip. Şehir içi kullanım için oldukça ideal boyutlar ve motor seçeneğine sahip olan Mitsubishi Space Star modeli satın almak isterseniz belirli kampanyalardan satın alınabilir. 2020 model  Mitsubishi Space Star 36.000 TL’ lik 12 ay uygun faiz oranları ile kredi seçenekleri sunmaktadır. Size özel kampanyaları en yakın şubelerden alabilirsiniz.

Yeni 2020 Mitsubishi Space Star hakkında merak edilenleri, görüşlerinizi aşağıdan yorumlarınız ile iletebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.