2020 Nissan Micra teknik özellikleri, inceleme, tasarımı, satış fiyatı

2020 Nissan Micra inceleme

Nissan Micra modelleri 2020 yılı ile birlikte farklı bir havaya bürünmüş durumda. Tasarımı ve teknik özelliklerinde meydana gelen dikkat çeken değişiklikler ile karşımıza çıkıyor. Yeni Nissan Micra 2020 modelleri hakkında teknik detaylar, iç ve dış tasarım incelemesi, satış fiyatları gibi ayrıntıları makalemizin devamında inceleyebilirsiniz.

Yeni Nissan Micra teknik özellikleri

Yeni Micra Türkiye’ de 1.0 IG-T CVT modelleri ile satışa sunulacak. Nissan Micra 1.0 litrelik motoru 3 silindirli ve benzinli olarak karşımıza çıkıyor. 1.0 litrelik motor 100 hp güç ve 144 Nm tork üretecek güce sahip şekilde kullanıcılarına sunuluyor. Artık günümüz teknolojisinde önemsenen küçük motor hacimlerinden maksimum güç elde edebilme çabasının karşılığı olarak kullanıcılarına sunulacak bu model şimdiden merak uyandırmış durumda. 1.0 litrelik motoru CVT otomatik şanzıman destekleyecek.

Yeni Nissan Micra 2020 modelleri farklı donanım paketleri ile kullanıcılarına fonksiyonellik sağlamaktadır. Yeni Nissan Micra modelleri Visia, Tekna, Platinum ve Standart olarak kullanıcılarına sunuluyor.

Yeni Nissan Micra tasarımı

Yeni Nissan Micra modelleri 2020 üretimlerinde iç mekan kalitesi ile dikkat çekmekte. İç mekanda kullanıcıların yaşam alanı ve kalitesi artırılmış. Bunun yanında teknolojik imkanları bakımından geliştirilen altyapısı ile kullanıcıların araç sürüş deneyimini konforlu hale getirmekte. Geri dönüş kamerası, multi medya ekran gibi birçok teknik detaylar ile yeni nesil otomobil ihtiyaçlarını büyük oranda kullanıcılarına yansıtabilmiş.

Nissan Micra 2020 modelleri boyutlarının genişlemesi ile kalıplarını yıkmış durumda. Yeni Micra eski Micra modellerine göre 17,4 mm daha uzun 7,8mm daha geniş, dingil mesafesinde 7,5mm olarak daha büyütülmüş durumda.

Yeni Nissan Micra satış fiyatı

Yeni Nissan Micra 2020 modellerinin satış fiyatları kullanıcıları tarafından merakla beklenmekte. Lansman fiyatı olarak Nissan Micra 108.900 TL, bunun yanı sıra CVT otomatik şanzıman desteği ile birlikte 118,900 TL gibi bir fiyat karşımıza çıkıyor. Yeni Nissan Micra modelleri hakkında daha detaylı fiyat önerileri almak için size en yakın Nissan satış şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni 2020 model Nissan Micra modelleri hakkında deneyimlerinizi, sorularınızı, görüşlerinizi aşağıdan yorumlarınız ile bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.