Fiat Egea yeni sport donanımları incelemesi, hakkında detaylar

Fiat Egea yeni sportif paket incelemesi

Fiat Egea modellerinde kullanıcılarına sunulacak yeni sportif donanım paketleri incelemesini makalemizin devamında inceledik. Bilindiği üzere Fiat Egea modellerine ait HB ve Statin Wagon kasaları yepyeni özellikleri, sportif donanım paketleri ile 2019 yılında kullanıcılarına sunuldu. Fiat severleri oldukça heyacanlandıran bu sportif paketlerde neler var neler yok. İşte detayları…

Fiat Egea yeni sportif donanımları incelemesi, hakkında detaylar
Street donanım paketi

Fiat Egea modelleri Street donanım paketleri birçok geliştirilmiş özellikleri ile kullanıcılarını meraklandıran paket olarak gösterilebilir. Street paket donanımlarına göz attığımızda 16 inç alaşımlı jantlar, siyah radyatör ızgarası, siyah cam çerçeve kapı kolları ile karşımıza çıkmakta. Bu donanım paketi genel hatları ile aracın tasarımsal farklılıklarına dikkat çekmekte. Siyah detaylar ile birlikte Fiat Egea sportifliğini daha agresif şekilde hissettirmesini sağlamaktadır.

S-Design paket

Fiat Egea Hatchback ve Station Wagon kasalarında kullanıcılarına suulan S-Design paketleri iç ve dış tasarım detaylarında meydana gelen iyileştirmeleri ile dikkat çekmekte. Fiat Egea modelerine daha modern ve agresif bir tarz yansıtan S-Design paketleri iç mekanda vites topuzu, direksiyon simidi, gösterge ekranı, koltuklar gibi alanlarda yapılan yenilikler ile kullanıcılarına farklı bir konsept hazırlamakta. Ayrıca dış tasarımında da özel far tasarımı, ön ve arka yepyeni tamponlar, 17 inç alaşımlı jant seçenekleri kullanıcılarına sunulan bir diğer özellikleri arasında yer almaktadır.

Sport paket

Fiat Egea modellerinin en üst donanımlara sahip olan Sport paket yepyeni tasarımı ve birçok ek özellikleri ile üst düzey bir hissiyat sağlamaktadır. Fiat Egea HB kasaları ile gelecek Sport paketleri ön ve arka tamponları tamamen yeni olarak geldi. Ayrıca arka difüzör, yan marşpiyelleri, spoiler gibi birçok tasarım detayları ile şık spor bir araç özelliği kullanıcılarına sunuyor. Street ve S-Design paketlerine ait özellikleri içerisinde barındıran Sport pakete ekstra olarak geliştirilmiş 18 inç Jant ve özel kokpit, koltuk detayları ile kullanıcılarının deneyimine sunulmuş durumda.

Fiat Egea modellerinde yepyeni donanım paketleri hakkında merak ettiklerinizi, deneyimlerinizi, şikayetlerinizi yorumlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir