Ford Tourneo Courier 2019 teknik özellikleri, inceleme, yakıt tüketimi, satış fiyatları hakkında bilgi

Ford Tourneo Courier 2019 inceleme

Ford Tourneo Courier Türkiye piyasasında bileceğiniz gibi birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Hafif Ticari otomobil sınıfında özellikleri ile birlikte öncülük yapmaktadır. Bu makalemiz de otomobilrehber.com olarak Ford Tourneo Courier yeni 2019 modelleri, hakkında merak edilenleri, teknik detayları, yakıt tüketimi, satış fiyatı incelemesini gerçekleştireceğiz.

Ticari araç kategorisinde birçok avantajları ile söz ettiren Ford Tourneo Courier yeni modelleri ile birlikte tasarım olarak oldukça geliştirilmiş olarak gelecek. Hiç kuşkusuz ki yeni modelleri ile 2019 yılına da damga vuracak gibi gözüküyor. Tasarım olarak klasik Ford Tourneo Courier dışında ön tampon da hat çizgilerinin daha agresifleştirilmesi farklı bir hava katmış durumda. Bunun yanı sıra ön far ve stoplarda da çeşitli değişikliklere gidilmiş durumda.

Ford Tourneo Courier 2019 teknik özellikleri, inceleme, yakıt tüketimi, satış fiyatları hakkında bilgi
Ford Tourneo Courier teknik detayları

Ford Tourneo Courier 2019 modelleri ile birlikte ihtiyaçları fazlası ile karşılayabilecek araç donanımları ile kullanıcılarının karşısına çıkmayı beklemekte. Opsiyonel birçok özellikleri ile gelecek Ford Tourneo Courier teknolojik olarak geliştirilmiş altyapısı ile dikkat çekiyor. Ticari araç kategorisinde bulabileceğinizin fazlasını yakıt, konfor ve performans olarak alabileceğiniz nadir araçlar arasında gösterebiliriz.  

Ford Tourneo Courier sürüş kalitesini artırmak amacı ile birlikte SYNC teknolojisini araçlarda uygulamış durumda. Daha güvenli ve ideal bir sürüş kalitesi için birçok geliştirme ile gelecek Ford Tourneo Courier yokuş kalkış sistemi, start stop, 6 ileri şanzıman, geri görüş kamerası, park sensörleri, otomatik far sistemi gibi birçok seçeneği Ford Tourneo Courier 2019 modelleri ile karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra güvenlik paketi olarak perde, sürücü, yan ve yolcu hava yastıkları ile desteklenmiş güvenlik önlemleri Ford Tourneo Courier 2019 ile karşımıza çıkacak.

Ford Tourneo Courier yakıt tüketimi hakkında inceleme

Ford Tourneo Courier 2019 modelleri ile birlikte yakıt tüketimi bakımından oldukça tasarruflu olarak karşımıza çıkacak. Türkiye şartlarında ticari araç kategorisinde ideal yakıt tüketimine sahip araç olarak rahatlıkla gösterebileceğimiz Ford Tourneo Courier 2019 modelleri 1.5 litre dizel seçenekli motoru ile birlikte kullanıcılarına sunulacak.

Ford Tourneo Courier satış fiyat aralığı

Ford Tourneo Courier 2019 modelleri fiyatları hakkında kesin bilgiler bulunmasa da tahmini fiyat aralıklarını sizler için inceleyebiliriz. Aracın baz ve opsiyonel donanımların göre değişkenlik gösterebilecek araç Türkiye’ de 80 bin TL ile 100 bin TL arasında satış fiyatı bulunması tahmin edilmektedir. Daha detaylı ve teknik bilgi için size en yakın Ford bayisini ziyaret etmeniz önerilmektedir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir