Mitsubishi Eclipse Cross teknik özellikleri, inceleme, yakıt tüketimi, tasarım ve performans, fiyat listesi

Mitsubishi Eclipse Cross inceleme

Mitsubishi markasının dinamik modellerinden Eclipse cross incelemesi, teknik özellikleri değerlendirmesi, yakıt tüketim ortalaması incelemesi, satış fiyat listesi, tasarım ve performans gibi birçok başlığı makalemizin devamında inceleyebilirsiniz.

Mitsubishi Eclipse Cross teknik özellikleri

Mitsubishi Eclipse Cross donanımsal olarak 2WD INTENSE CVT, 4WD INTENSE CVT, 4WD INTENSE PLUS CVT, 4WD INSTYLE CVT, 2WD INVITE MT şeklinde karşımıza çıkacak. Bu donanım paketlerinde kullanıcı isteklerine göre geliştirilmiş opsiyon ve paketler bulunmakta. MT donanımları manuel vites, CVT donanımları ise sürekli değişken vites seçeneği olarak kullanıcılarına sunulmakta.

Mitsubishi Eclipse Cross dış tasarımı ile kullanıcılarını ilk bakışta etkileyebilmekte. Oldukça şık sportif ve bir o kadar da agresif görünüşe sahip Eclipse modelleri ön far ve arka stoplarda kullanılan Ledler aracın şıklığına şıklık katmaktadır. Bunun yanı sıra 18 inçlik alaşım jantlar, köpek balığı sırtı anten, panaromik can tavan gibi seçeneklerde kullanıcılarının beğenisini kazanmakta.  

Mitsubishi Eclipse Cross modelleri sportif şık tasarımı ile yeni nesil ihtiyaçlara uygun şekilde kullanıcılarına sunulmakta. Kullanıcı odaklı olarak geliştirilen ön konsolda gelmiş teknolojik altyapı ve kullanılan malzeme kalitesi oldukça tatmin edici. Ön konsol sade ve şık yapısı ile birlikte dış tasarımında ki zarifliğini yansıttığı söylenebilir. Araç iç mekan yaşam alanı oldukça geniş olması ile geniş aileler için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Mitsubishi Eclipse Cross modelleri Euro NCAP  testlerinden oldukça iyi sonuçlar alarak cross modelleri arasında 5 yıldız alarak testlerden geçmiş. Eclipse modelleri bu nedenle güvenlik donanımları ile piyasada dikkat çeken modellerden bir tanesi. Mitsubishi Eclipse Cross modelleri ile gelen ön çarpışma önleyici, kör nokta uyarı sistemi, arka çapraz trafik uyarı sistemi, şerit takip uyarı sistemi, aktif stabilite kontrol sistemi, adaptif hız sabitleyici, otomatik uzun far, yokuş kalkış sistemi, 7 hava yastığı, rise gövde sistemi güvenlik anlamında bu modellere güç katmaktadır.

Mitsubishi Eclipse Cross yakıt tüketimi

 Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 Intense CVT modellerinde yapılan 100 km’ lik testlerde ortaya çıkan yakıt tüketim ortalamaları şu şekilde listelenebilir;

  • Şehir İçi Yakıt Tüketim: 8.0 lt
  • Şehir Dışı Yakıt Tüketim: 6.0 lt
  • Ortalama Yakıt Tüketimi: 6.7
Mitsubishi Eclipse Cross satış fiyatı listesi

Mitsubishi Eclipse Cross modelleri satış fiyatları hakkında güncel kampanyalı, size özel indirimli fiyatlarını en yakın Mitsubishi şubelerini ziyaret ederek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Model Şanzıman Anahtar Telim Fiyat Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyat
2WD Invite MT Düz Vites 130.900 130.900
2WD Intense CVT Sürekli Değişken Vites 176.994 164.250
4WD Intense CVT Sürekli Değişken Vites 181.668 174.500
4WD Intense Plus CVT Sürekli Değişken Vites 186.493 184.900
4WD Instyle CVT Sürekli Değişken Vites 241.058 192.442

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir