Ordu Oto Ekspertiz Firmaları, nerede, adresi, ulaşım

Ordu Oto Ekspertiz Firmaları İnceleme

Araç satın alımında güvenilir kontrol merkezlerini bulabileceğiniz çeşitli firmaları Ordu ilinde ulaşabilirsiniz. Araç hakkında detaylı bilgi almak ve aracı test etmek amaçlı olarak tercih edilebilecek çeşitli Oto Ekspertiz adreslerini sizin için inceledik. Ordu ilinde tercih edebileceğiniz birbirinden kaliteli ekspertiz servisleri şu şekilde sıralanabilir.

  • Pilot Garage Oto Ekspertiz Ordu 

Durugöl Mahallesi, 1069. Sk., 52200 Altınordu/Ordu

 

  • Ordu Oto Ekspertiz

Yeni Mahallesi, Yenimahalle 334. sok no: 33 (Otogar arkası 1.sanayi sitesi), 52000 Merkez/Altınordu/Ordu

 

  • Ordu Oto Ekspertiz Dynomark

Karşıyaka Mahallesi, Şht. Sezer Aydın Sk. No:39, 52200 Ordu Merkez/Ordu

 

  • Ordu Oto Ekspertiz

Şirinevler Mahallesi, ŞİRİNEVLER MAHALLESİ TURGUT ÖZAL BULVARI NO:31/OTOGAR MEVKİİ ROYAL 52 OTEL YANI, 52100 Altınordu/Ordu

 

Oto Ekspertiz firmaları tarafından belirlenen paketlere göre belirlenen fiyatlardan aracınızı test edebilirsiniz. Fiyat olarak oldukça makul seçeneklere sahip olarak gösterebileceğimiz firmalar müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerini sunmaktadırlar.

Oto ekspertiz firmalarında alacağınız veya satışa çıkaracağınız aracın motoru, kaportası, iç ve dış aksam gibi birçok önemli noktaları detaylı şekilde inceleyebilir ve hakkında bilgi alabilirsiniz. Araç satın almadan önce yapılması gereken tüm testleri gerçekleştirerek daha sonra maddi ve manevi zarar yaşamamanız bu anlamda önemlidir. Yukarıda vermiş olduğumuz belirli Ordu Ekspertiz firmalarını ziyaret ederek aracınız hakkında detaylı bilgilere rahatlıkla  ulaşabilir ve gönül rahatlığı ile aracınızı satın alabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir