Peugeot yeni 208 Gti inceleme, tasarımı, teknik detaylar

Peugeot yeni 208 Gti inceleme

Peugeot 208 yepyeni Gti modelleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Kategorisinde Clio, Polo, Fiesta, İbiza gibi araçlar ile sürekli rekabet halinde olan Peugeot 208 Gti yeni modelleri ile piyasayı sağlamaya geliyor. Makalemizde Yeni Peugeot 208 Gti hakkında teknik detaylar,tasarımı gibi konu başlıklarına değineceğiz. İşte konu hakkında detaylar…

Yeni Peugeot 208 modelleri önümüzde ki günlerde kullanıcılarının deneyimine sunulacak. Satışa Access, Active, GT Line, GT, e-208 donanımları ile sürülecek yeni 208’ ler yeni nesil özellikleri ile şimdiden beklentileri en üst düzeye çıkarmış durumda. Peugeot 208 Gti modelleri en üst performans ve özel tasarımı ile önümüzde ki aylarda kullanıcılarına sunulmayı bekliyor.

Peugeot yeni 208 Gti tasarımı

Peugeot 208 Gti tasarımında kullandığı çift renk seçeneği sportif ve agresif görünüm için en önemli detaylardan birisi. Siyah ve kırmızının kullanıldığı bu modellerde ayrıca tamponda, hava ızgaralarında yapılan tasarımsal yenilikler ve detaylar aracın daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Bunun yanında olmazsa olmazlardan özel jant seçenekleri, kırmızı fren kaliperleri gibi detaylar Gti klasiğini tam anlamı ile yansıtmakta.

Peugeot yeni 208 Gti performans

Yeni Peugeot 208 Gti hakkında motor seçenekleri hakkında açıklanan bir detay olmamakla birlikte daha önceki modelleri ile kıyaslayacak olursak 1.6 lt turboşarjlı motor ile 200 ve üstü beygir, 275 Nm tork gibi değerlerin yineleneceği tahmin edilebilir. Bilindiği üzere bu modellerde 0-100 km/s değerleri 6.5 saniye gibi oldukça tatmin edici bir performans kullanıcılarına sunmaktaydı. Yeni modellerde de bu performansın korunup daha da ileri seviyeye çekileceği tahmin edilebiliyor.

Peugeot 208 GTİ hakkında beklentilerinizi, deneyimlerinizi, şikayetlerinizi, görüşlerinizi bizlere yorumlarınız ile iletebilir ve sitemizde yayınlayabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir