Renault Twingo 2019 model özellikleri, donanımları, teknik bilgi, motor seçenekleri, fiyat listesi

Renault Twingo 2019 inceleme

Renault markasının mini araç olarak piyasaya çıkarmış olduğu Twingo modeli yeni tasarımı ve yepyeni donanımları ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Renault Twingo hakkında çeşitli detaylar ortaya çıkmış durumda. Twingo hakkında merak edilenleri, teknik özellikleri, motor seçenekleri, tasarım konularını sizin için makalemizde otomobilrehber.com olarak inceleyeceğiz.

Renault Twingo 2019 modelleri Türkiye’ de belirli kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Kullanıcılarının merakla beklediği yeni kasası ile gelecek Twingo karşımıza daha modern bir hava ile çıkacak.İlk olarak 2014 yılı ile üretime geçen Twingo modelleri günümüze kadar gelmiş ve kullanıcıların ilgisini çekmiş bir modeldir. Şehir içi yoğun trafik için ideal seçenek olan Twingo yakıt performansı ile tatmin etmektedir. Bunun yanı sıra özellikle bayan kullanıcıların ilgisini şık tasarımı ile çekmeyi başarmış bir modeldir.

2019 Renault Twingo ile gelecek yeni tasarımda çeşitli iyileştirilmelere gidildi. Ön tampon kısmında farklı dizayna giden marka özellikle de ön farların geliştirilmesinde oldukça iyi iş çıkarmış diyebiliriz. Led farlar C şeklinde tasarlanmış ve farklı bir far optimizasyonu ortaya çıkmış. Bunun yanı sıra kasanın çeşitli yerlerinde krom detayları farklı bir hava katmış durumda. Aynı şekilde arka farlarda geliştirilmiş ve aracın kompaklığı korunmuştur.

Aracın tasarımda yerden yüksekliği düşürülmüş ve performans amaçlanmıştır. Aracın rüzgara olan direncini kırmak ve daha düşük yakıt tüketimi için dokunuşlar yapılmıştır.

2019 Renault Twingo Donanımları

Renault’ un yeni Twingo modeli dış tasarımının yanı sıra çeşitli donanımsal iyileştirmelerde kullanıcılarına müjdelenmiş. Araç içerisinde sürücü kokpitinde 7 inçlik dokunmatik ekran eklenmiş. Bunun yanı sıra aux ve usb girişleri eklenmiş. Ön konsol detayları olarak beyaz dikiş detayları eklenmiştir. Ses sisteminde çeşitli iyileştirmelere gidilmiş.

2019 Renault Twingo motor seçenekleri nedir?

Ekonomik temelli olarak üretilen motor seçeneklerine yer veren Renault Twingo modellerinde 3 silindir şeklinde gelen 1.0 litrelik ve 0.9 litrelik 5 ileri vitesli motor seçenekleri kullanmıştır. 1.0 litrelik motor 65 ve 75 hp değerinde güç üreten iki farklı alternatife sahiptir. Bunun yanı sıra 0.9 litrelik motor 93 ve 135 değerinde beygir gücü kullanıcılarına sunacak.

2019 Renault Twingo fiyatları

2019 Renault Twingo modelleri açıklanmış olsa da henüz fiyat bilgisi paylaşılmamış durumda. Güncel bilgileri ve fiyat hakkında çeşitli detayları size en yakın Renault satış noktasından rahatlıkla alabilirsiniz.

Konu hakkında görüş, şikayet ve önerilerinizi bizler ile aşağıda ki yorum bölümünden paylaşabilir ve sitemizde yayınlayabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir