Seat İbiza 1.0 EcoTSi Style 2019 inceleme, teknik özellikleri, yakıt tüketimi, performans, fiyat listesi

Seat İbiza 1.0 EcoTSi Style inceleme

Seat markasının İbiza modelleri 1.0 EcoTSı motorları ile birlikte kullanıcılarına sunulmaktadır. Seat İbiza 1.0 EcoTSi Style 2019 modelleri incelemesi, teknik özellikleri, yakıt tüketimi, performans, satış fiyatları başlıklarını makalemizin devamından detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Seat İbiza 1.0 EcoTSi Style teknik özellikleri

Seat İbiza 1.0 EcoTSi Style 2019 modelleri tasarım olarak şık bir görünüme sahip klasik Seat tasarımı ile karşımıza çıkıyor. İç mekan kalitesinde gözle görülür geliştirmeler olduğu ilk deneyiminizde anlaşılabilir şekilde ortadadır. İç mekan yaşam alanında da fark edilir şekilde genişlemenin olduğu aracın verilerine baktığımızda ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bagaj kapasitesi 355 litreye kadar çıkarılmış durumda. Genel olarak kaportada küçük dokunuşlar hariç fazla bir değişiklik yapılmayan Seat Ibıza 2019 modelleri teknolojik altyapısı ve motor performans geliştirmeleri ile karşımıza çıkacak.

Yeni İbizalarda kullanılacak olan 1.0 EcoTSİ motorlar küçük hacmine rağmen elde ettiği yeterli performans ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verecek gibi. 1.0 motor 95 hp güç üretebilecek. Tork verileri de 175 nm olarak bilinmektedir. Yeni Seat İbiza modelleri DSG otomatik şanzıman seçenekleri ile tercih edilebilecek. Volkswagen altyapısının hissedildiği Seat modellerinden olan İbiza modelleri Volkswagen markasının olan DSG şanzıman ile kullanıcılarının deneyimine sunulacak.

Seat İbiza 1.0 EcoTSi Style 2019 inceleme, teknik özellikleri, yakıt tüketimi, performans, fiyat listesi

Seat İbiza 1.0 EcoTSi motor seçenekleri 0-100 km hızlanma verisi 11.2 saniye olarak ölçülmüş olup sınıfının standartlarını yakaladığı söylenebilir.

Seat İbiza 1.0 EcoTSi Style yakıt tüketimi

Seat İbiza 1.0 EcoTSi modelleri yakıt tüketimine ait ortaya çıkan yakıt tüketim değeri şu şekilde elde edilmiştir.

  • Şehir İçi; 5,3 lt / 100km
  • Şehir Dışı; 3,9 lt / 100km 
  • Ortalama; 4,4 lt / 100km 
Seat İbiza 1.0 EcoTSi Style İbiza fiyat listesi

Seat 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S seçeneğine sahip olan Style donanımlı Ibızalar 108 bin TL gibi 2019 satış rakamları ile karşımıza çıkmaktadır. Daha detaylı vergi indirimli, size özel kampanyalardan yararlanmak için siz de en yakın Seat satış noktalarını ziyaret ederek fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Seat İbiza 1.0 EcoTSi motor seçenekleri hakkında deneyimlerinizi, görüş ve şikayetlerinizi yorumlarınız ile paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir