Şubat Güncel ÖTV indirimli araba fiyatları, otomobil kampanyaları incelemesi

Şubat Güncel ÖTV indirimli araç fiyatları incelemesi

Geçtiğimiz yıllara göre belirli artışlardan dolayı azalan araç satışları çeşitli indirim ve kampanyalar ile otomobil markaları tarafından canlandırılmaya çalışılmakta. Güncel Şubat ayında ÖTV indirimlerinin de devam etmesi ile çeşitli araba markalarında kampanyalar bulunmakta. Bu makalemizde Şubat ayı içerisinde indirimli araç fiyatlarının kampanyaları, fırsatları, önerilerini ve merak edilenleri, detaylandıracağız. İşte 2019 Şubat ayı araç kampanyalı fiyatları incelemesi…

Otomobil piyasasında önerebileceğimiz çeşitli yaygın markaları araçları güncel avantajları ile şu şekilde sıralanabilir.

Honda Civic ÖTV indirimli, kampanyalı fiyat avantajı

Honda bünyesinde bulunan Civic modelleri Şubat ayı kampanyalı listeye dahil edebileceğimiz avantajlı fiyatlar ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca Honda CR-V modellerinde de çeşitli kampanyalı fiyatları detaylı şekilde şubelerden öğrenebilirsiniz.

Honda Civİc Sedan manuel vites en uygun fiyat avantajı 100 bin 200 TL olarak sunulmakta.

Renault Clio ÖTV indirimli, kampanyalı fiyat avantajı

Renault her zaman olduğu gibi Şubat ayı içerisinde de ÖTV indiriminin yanı sıra yüzde sıfırlık faiz ile araç sahibi olma fırsatı sağlamaktadır. Markanın en uygun aracı Clio 1.2 joy 75 hp  86 bin 900 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Seat Leon indirimli, kampanyalı fiyat avantajı

Seat Leon hayranları için ÖTV indirimli fiyatları ile birlikte en uygun fiyatlı aracı 1.2 TSI 110 hp Style modelini 116 bin 900 TL olarak önerebiliriz.

Fiat 500X ÖTV indirimli, kampanyalı fiyat avantajı

Fiat markasının yeni 500X modelleri ÖTV indirimleri ile birlikte Cross 1.4 Multi Air 140 hp Dct modelleri 127 bin TL şeklinde satışa çıkarılmaktadır. Fiat 500X için detaylı kampanyaları size en yakın Fiat şubelerinden inceleyebilirsiniz.

Renault marka araçlar ÖTV indirimli, kampanyalı fiyat avantajı

Renault markası Clio modellerinin yanı sıra 2019 model Megane Sedan, Clio Sport Tourer gibi araç modellerini çeşitli kredi kolaylığı ile kullanıcılarına sunmaktadır. Belirli faiz oranları ile çekebileceğiniz krediler hakkında detaylı bilgi için Renault bayilerini ziyaret etmenizi öneririz.

Dacia Duster ÖTV indirimli, kampanyalı fiyat avantajı

Dacia markası Duster ve Logan, Lodgy gibi modellerini şubat ayı boyunca çeşitli kredi kolaylığı ve ÖTV indirimleri, hurda teşviki kampanyaları ile kullanıcılarına sunmaktadır. Sizin için özel kampanyalı fiyat teklifini Dacia merkezlerinden alabilirsiniz.

Dacia Duster Comfort 1.6 16v 115 hp 4×2 modelleri 93 bin TL olarak satış fiyatlarına sahip.

Şubat ayı güncel bazı indirimli araç kampanyalarını inceledik. Daha fazla bilgi almak için sorularınızı, görüşlerinizi bizlere yorumlarınız ile gönderebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir