Volkswagen Caddy 1.4 TSI teknik inceleme, motor performansı, donanım, satış fiyatı

2019 Volkswagen Caddy 1.4 TSI motor seçenekleri hakkında merak edilenleri, teknik verileri, teknik özellikleri, motor performansı, kullanıcı deneyimlerini, donanım opsiyonları, satış fiyatı gibi konu başlıklarını makalemizin devamında inceledik. İşte Volkswagen Caddy 1.4TSI hakkında detaylar…

Volkswagen Caddy 1.4 TSI teknik özellikleri

Hafif ticari kategorisinde lider araçlardan olan Volkswagen Caddy 1.4 TSI motor seçenekleri üstün performans ve konforu ile kullanıcılarının tercihini kazanmaktadır. 1.4 litre TSI motorun gücü 125 beygir ve 220 nm tork değeri kullanıcılarına sunmakta. Turbo beslemeli benzinli motor 7 ileri çift kavramalı DSG şanzmanla da desteklenmekte.

Volkswagen Caddy 1.4 TSI sınıfının en ekonomik motorları olarak da dikkat çekmekte. Ortalama 6.9 litre gibi yakı tüketimi bulunan Caddy 2019 modelleri ticari otomobil kategorisinde oldukça iddialı. Bunun yanında üstün sürüş deneyimi ve konforu ile dikkat çekmektedir. İç mekanda kalite olgusunu oldukça üst düzeye çıkaran Volkswagen Caddy bu avantajları ile segmentinin lideri olmayı hak ediyor.

Volkswagen Caddy 1.4 TSI donanımları

2019 Volkswagen Caddy ile birlikte zengin donanım seçenekleri karşımıza çıkıyor. Özelliklerine göre değişen fiyatlardan aşağıda ki donanım seçenekleri tercih edebilirsiniz.

  • Caddy Alltrack,
  • Caddy Exculusive,
  • Caddy Comfortline,
  • Caddy Trendline,
  • Caddy 1.4 TSi
Volkswagen Caddy 1.4 TSI satış fiyatı

2019 Volkswagen Caddy 1.4 TSI seçeneklerini sıfır km olarak 160 bin TL’ den başlayan fiyatlardan satın alabilirsiniz. Daha detaylı kampanyalı fiyat teklifi, indirim, opsiyon seçenekleri değerlendirmeleri gibi soru işaretlerinin cevaplarını size en yakın Volkswagen satış şubelerini tercih ederek öğrenebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir