Volkswagen Midline Plus, Trendline, Comfortline, Higline, BlueMotion paketleri nedir, inceleme, teknik özellikler

Volkswagen model araç paketleri incelemesi

Volkswagen marka araçlar listesini incelediğinizde sürekli karşınıza çıkan modellerden Midline Plus, Trendline, Comfortline, Higline, BlueMotion paketleri ne anlama gelir, özellikleri hakkında incelemeyi sizin için yazımızda inceledik. Volkswagen marka bir araç almak istiyorsanız karşınıza çıkacak olan bu paketler arasından kendiniz için en iyi seçeneği yapabilir ve aracı kendi kişiliğinize göre yönetebilirsiniz. İşte Volkswagen marka Golf, Passat, Jetta, Polo araçlar modelleri ve teknik özellikleri.

Volkswagen Trendline paketi özellikleri nedir?

Trendline paket Volkswagen markasının en baz modeli olarak gösterilebilmektedir. Trendline paket 1.0, 1.2, 1.4 ve 1.6 motor seçenekli benzinli ve dizel araçlarını kapsamaktadır. Polo, Jetta, Passat araçlarında karşınıza gelen bu paketlerde özellik olarak güvenlik paketleri standart gelmektedir. Bunun yanında Polo’ da 14 inç jant varken, Jetta ve Passat araçlarda 16 inç jant kullanılmaktadır. Bunun gibi araçların ekstra özellikleri de isteğe göre fabrika çıkışlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Volkswagen Midline Plus paketi özellikleri nedir?

Volkswagen firmasının sadece Golf araçlarında kullanmış olduğu Midline Plus paketi en sade paket olarak bilinmektedir. Paket seçenekleri, 15 inç çelik jant, 8 hoparlörlü teyp, ısıtmalı torpido, elektrikli ve ısınan yan aynalar, ön ve arka okumalı lamba, yokuş kalkış sistemi ve standart güvenlik paketleri bu modeller ile gelmektedir. Bu paket Golf 1.2 TSI ve 1.6 TDI araçları için geçerlidir. Bu seçenekler kullanıcı isteklerine göre opsiyonludur.

Volkswagen Comfortline paketi özellikleri nedir?

Volkswagen paketleri arasında standart orta paket olarak gelen Comfortline otomobil modellerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Polo ve Golf paketleri, Jetta ve Passat’ a kıyasla daha sınırlı olduğu söylenebilir. Comfortline paketlerde ekstra olarak gelen radyon ekranı genişliği, jant büyüklüğü, kol dayama, aydınlatma ve iç mekan yaşam alanı malzeme kalitesi daha düşük Trendline paketlere göre daha zengindir.

Volkswagen Highline paketi özellikleri nedir?

Volkswagen marka araçların en yüksek kalitede kullandığı paket olarak bilinmektedir. Araç iç mekan kalitesinin yanında eklenen belirli opsiyonlar araca lüks algısı sağlamaktadır. Bu pakette ektra olarak Zenon far, katlanır ayna, iç aydınlatma kalitesi, dokunmatik ekran teyp, ön sis far, kron kararır iç dikiz ayna, park ve yağmur sensörü bulunmaktadır. Volkswagen Golf, Polo ve Jetta araçlarında bulunan bu özellikler ile Highline paket kullanıcıların seçeneğine sunulmuş durumdadır.

Volkswagen BlueMotion paketi özellikleri nedir?

Volkswagen araçlarının arasında yakıt tüketimi konusunda en ideal model olarak üretilen BlueMotion paket kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Bu pakette araçta jant ağırlığı düşürülmüş, araç elektrik sistemi düşürülmüştür. Daha ekonomi tabanlı olarak geliştirilen BlueMotion araçları sizde yakıt ekonomisinden yana iseniz tercih etmeniz mümkündür.

Volkswagen marka araçlarının paketlerinde çeşitli değişiklikler bulunabilir. Standart olarak sunulan özellikleri sizin için inceledik. Eğer sizde bu paketleri kullandıysanız aşağıdan bize yorum ileterek diğer kullanıcıları da bilgilendirebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir