Volkswagen Passat lastik ebadı, lastik ölçüleri, jant seçenekleri nedir, detaylı bilgi

Volkswagen Passat lastik ebadı, lastik ölçüleri incelemesi

Volkswagen markası altında üretilen Passat modelleri kullanıcılar tarafından ilgi gören bir seçenek olarak gösterilebilir. Son kasasını 2015 yılı ile birlikte çıkaran Passat seçenekleri gelen mevcut lastik seçenekleri, ölçüleri ve jant tercihleri kullanıcılarının tercihine göre 10 çeşitte belirlenmiştir.

Bilindiği üzere Volkswagen Passat modellerini Trendline, Comfortline ve Higline seçenekleri ile karşımıza çıkmakta. Farklı donanım paketlerine sahip bu araç ile gelen farklı seçeneklerde jant ve lastik ölçüleri karşımıza çıkmaktadır. Genel itibari ile oldukça şık tasarımları bulunan jant seçenekleri kullanıcılarının istekleri doğrultusunda sunulmaktadır.

Volkswagen Passat Trendline paket jant ve lastik ölçüleri

Standart Volkswagen Trendline paket ile lastik ebatları 215-55-R17 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra jant seçeneği olarak alüminyum 7j – 17 ölçüler kullanılmakta. Trendline donanımlı paketlerde bu seçenekler opsiyonlu olarak sunulmaktadır.

Volkswagen Passat Comfortline paket jant ve lastik ölçüleri

Volkswagen Passat Comfortline paketlerinde standart olarak gelen 215-55-R17 ölçülerinde lastik ölçüleri gelmektedir. Jant seçeneği olarak ise farklı tasarımlara sahip İstanbul adı ile satışa sunulan 7j – 17 ölçülerinde kullanıcılarına sunulmaktadır.

Volkswagen Passat Highline paket jant ve lastik ölçüleri

Volkswagen Passat modelinin en dolu paketi olarak geçen Highline donanımlı paket ile geliştirilmiş jant ve lastik ölçüleri karşımıza çıkmaktadır. Lastik ebadı olarak 235-45-R18 ölçüleri kullanılırken, jant ölçülerinde de 8J – 18 seçenekleri kullanıcılarına sunulmaktadır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir