Yeni 2019 Seat Ibıza Cupra teknik özellikleri, inceleme, yakıt tüketimi ve satış fiyatı

Yeni 2019 Seat Ibıza Cupra inceleme

İlk olarak Seat markası ile birlikte karşımıza çıkan Cupra modelleri artık kendi modellerini performans odaklı olarak üretecek. Cupra bünyesinde karşımıza çıkacak olan araç çeşitli yenilikler ile karşımıza çıkacak. Cupra modelleri Türkiye ve dünya genelinde milyonlarca kitleye hitap eden bir kategoridedir. Artık Cupra markası ile karşımıza çıkacak bu model çeşitli logo ve tasarım değişikliklerine gidileceği söylenebilir.

Yeni Ibıza Cupra modelleri 2019 yılı ile birlikte performans odaklı şık bir yapı ile karşımıza çıkacak. Araç dış tasarım bakımından sportif bir agresif rötuşlarla yenilenmiş gibi gözüküyor. Bunun yanı sıra aracın boyutlarında artışlar bulunmakta. Özellikle daha yüksek performans odaklı olacak şekilde kullanılan alaşım jantların boyutları artırılmış durumda.

2019 Seat Ibıza Cupra teknik detayları

Yeni Cupra modellerin teknik verisi hakkında somut bir bilgi olmamasına rağmen tahminler üzerine daha performans odaklı araç tasarımı yapıldığı ve buna bağlı olarak motor seçenekleri geliştirileceği tahminler arasında. Araç şanzımanı konusunda değişikliğe gidilmesi beklenmemektedir. DSG otomatik şanzımanlar 2019 modeller ile karşımıza çıkacağı tahmin edilmekte. Manuel sever kullanıcılar için de üretimler devam edecek.

Yeni 2019 Seat Ibıza Cupra teknik özellikleri, inceleme, yakıt tüketimi ve satış fiyatı

Özellikle de Yeni Cupra modelleri rakibi olan Polo GTI ile karşılaştırılmaktadır. Bu anlamda araçta kullanılan detaylar tahmin edilebilmektedir. Karbon fiber detayları yeni Cupra modellerini farklı bir iç mekan tasarıma dönüştürecektir. Merak edilenler arasında yeni Cupra logosu. Yeni logosu ile karşımıza çıkacak olan Cupra modelleri kullanıcılarını heyecanlandırmış durumda.

Yeni 2019 Seat Ibıza Cupra teknik özellikleri, inceleme, yakıt tüketimi ve satış fiyatı
Seat Ibıza Cupra 2019 yakıt tüketim değerleri

Yeni Cupra modelleri hakkında bilinen sınırlı detaylar olması ile birlikte yakıt tüketimi hakkında görüş bulunmamaktadır. Araç performans hacmi genişletilerek 2.0 litre motor kapasitesi ile geleceği tahminler arasında.

Seat Ibıza Cupra satış fiyatı, fiyat teklifleri

2019 yeni Cupra modellerinin satış fiyatları hakkında net bilgi yer almamaktadır. Fiyat bilgileri paylaşılması ile birlikte sitemizden takip edebilirsiniz. Ancak detaylı bilgi ve ipuçları için size en yakın satış noktasını ziyaret edebilir ve fikrinizi oluşturabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir