Yeni Audi A3 teknik ve tasarımsal detayları

Audi A3 modelleri yepyeni hali ile karşımıza çıkıyor. Makalemizin devamında Yakışıklı Audi A3 hakkında detayları inceledik. İşte detayları…

Yeni Audi A3 özellikleri

Audi markasının en çok tercih edilen kompakt modellerinden A3 yeni özellikleri ile karşımızda. Sürüş dinamiği, konforu, güvenlik, donanımsal altyapı olarak gelen güncellemeler ile kullanıcılarını tatmin edecek gibi gözüküyor. 2019 model Audi A3 yeni hali dördüncü nesil olarak karşımıza çıkıyor. İşte Audi A3 2019 modelleri ile gelen yeniliklerin detayları…

  • İlk olarak aracın dış hatlarının boyutlarında değişim gözlenmezken iç mekan yaşam alanı genişlemiş durumda. A3 modelleri iç mekan genişliği olarak segmentinin liderlerinden olasına rağmen ekstra genişlik sağlanmış.
  • İç mekan boyutları ile birlikte Audi A3 bagaj kapasitesinde de artış olmuş ve hacmi 400’ e yükselmiş.
  • Yeni Audi A3 modelleri 5 kapılı HB ve 4 kapılı Sedan şeklinde karşımıza çıkacak. 3 kapı üretimi yeni modellerinden yapılmayacak.
  • Araç dış tasarımında radikal değişilikler gözlenmezken, aracın hatlarında küçük keskinlikler ile daha sert ve kalıplı bir yapı sağlanmaya çalışılmış.
  • İç mekan ön konsolda dijital gösterge boyutları büyümüş ve havalandırma kanalları tamamen yenilenmiş durumda.
  • Yeni Audi A3 iç mekan tasarımında A1 ile Q3 modellerinin karşımı yapıldığı savunulabilir.

Teknolojik altyapısı güçlendirilen yeni Audi A3 modelleri bu özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Geniş kullanıcı kitlesine hitap eden Audi A3 hakkında detaylı bilgiler geldikçe paylaşımlarımız devam edecek. Bizi takipte kalın.

Yeni Audi A3 hakkında görüşlerinizi, merak ettiklerinizi ve şikayetlerinizi yorumlarınız ile bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.