Yeni Kasa 2019 Seat Leon MK4 inceleme, teknik özellikleri, test

2019 Seat Leon MK4 inceleme

İspanyol otomobil üretici firma Seat bünyesinde 2019 yılı içerisinde kullanıcılarına sunulacak yeni Seat Leon hakkında merak edilenler, detaylar, tasarım, performans, teknik özellikleri gibi başlıkları makalemizin devamında inceleyebilirsiniz.

2019 Seat Leon MK4 teknik özellikleri

Yeni Seat Leon 2019 modelleri yeni kasası ile karşımıza çıkacak. Seat bünyesinde ki hatchback sınıfında yer alan ve markanın en çok satılan aracı Leon 3. Nesil yeni kasasını kullanıcılarına sundu. Yeni kasanın yanı sıra Seat markasının ilk hibrit elektrikli motoru da bu model ile karşımıza çıkıyor. Seat Leon 1.5 TSI benzinli ve elektrikli motor olarak üretileceği bilinen yeni Leon böylece emisyon değerleri ile birlikte çevreye zararlı gaz salınımını yarı oranında azaltacak. Avrupa’ da yaygınlaşan çevre dostı elektrikli motor araçlar arasına girecek Seat Leon Türkiye’ ye 2019 içerisinde gelmesi bekleniyor.

Yeni Kasa 2019 Seat Leon

Araç tasarımsal olarak 5 kapılı hatcback ve station wagon olarak karşımıza çıkacağı bilinmekte. 2019 Seat Leon modelleri boyut olarak mevcut kasalarla aynı ölçülerde gelmesi bekleniyor. Seat leon tasarımsal olarak Seat markasının SUV modeli Tarraco’ dan izler taşıyacak gibi gözüküyor. Yeni nesil otomobiller arasında adını sıkça şimdiden duyduğumuz Seat Leon yeni kasası ile piyasayı yakında canlandıracak gibi duruyor.

Seat Leon satış fiyatları hakkında bilgi paylaşılması halinde güncellenecek olup takip edebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir