Yeni nesil Volkswagen Golf 8 hakkında detaylar, inceleme, ilk izlenimler

Merakla beklenen yeni nesil Volkswagen Golf 8 kullanıcılarına tanıtıldı. 8. Nesil Golf 8 hakkında merak edilen görseller ve teknik bilgiler hakkında detaylı bir inceleme gerçekleştirdik. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya hitab eden Golf 8 izlenimlerimizi şu şekilde detaylandırdık…

Yeni Golf 8 donanım paketleri arasındaki Highline serisi en üst donanım olarak karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra Golf R-Line sportif versiyona ek olarak da GTE plug-in hibrit seçenekleri de kullanıcılarına sunulmakta. 2020 yılı ile kullanıcılarına sunulacak yeni GOLF 8 serisi üst düzey performanslı araçları ile karşımıza çıkıyor. 8.nesil Golf 8 seçenekleri hatchback ve station wagon kasaları ile karşımıza çıkacağa benziyor.

Yeni Golf 8 GTE plug-ın hibrit motor seçenekleri 207 hp ve bir üst klasmanı 248 hp güç üretebilen özellikleri ile karşımızda. Golf yeni nesil motorları 3 silindirli hibrit ve 4 silindirli 1.5 TSI olarak üretecek. Bunun yanı sıra çevre dostu olarak üretilecek 2.0 dizel ve CNG doğal gazlı modelleri de Golf TGI seçeneği ile karşımıza çıkacak. Son olarak Golf R seçenekleri de 2021 yılı ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenmekte.

Yeni nesil otomobil ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşımıza fazlası ile çıkaran Golf 8. Jenerasyon modelleri hakkında merak ettiklerinizi, yorumlarınızı bizlere aşağıdan yorumlarınız ile iletebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir