Yeni Nissan Juke 2020 modelleri ile gelen yenilikler hakkında inceleme, test, çıkış tarihi

2020 Yeni Nissan Juke modelleri ile karşımıza çıkan yenilikler, teknik detaylar, tasarım, hakkında bilinmesi gerekenler, motor performansı gibi merak edilenleri makalemizin devamında inceledik. İşte Nissan Juke 2020 modelleri hakkında derlediğimiz konular…

Yeni Nissan Juke hakkında bilgi

Nissan tarafından verilen detaylara göre yeni Juke modellerinde kullanıcıları süprizler beklediğini söyleyebiliriz. Crossver kategorisinin liderlerinden Nissan Juke 2020 modelleri boyut olarak geliştirilecek. Crossver segmentinden bu boyutlar ile birlikte daha çok SUV modelleri arasında karşılaştırılacak gibi. Boyutlarının yanı sıra aracın motor performansında, teknik altyapısında önemli gelişmeler olacağını şimdiden sizlere de duyurabiliriz.

Yeni Nissan Juke iç ve dış tasarım

Peki Yeni Nissan Juke modelleri ile gelecek tasarımsal detaylar nedir? Sorunuzun cevabını ilk olarak Juke modellerinin karakterini yansıtan far tasarımı ile verebiliriz. Nissan Juke modellerinde kullanılan dairesel farların yerine Y şeklinde Led gündüz farlar ile birleştirilerek daha modern bir görüntü elde edilmiş. Bunun yanı sıra aracın hatları daha keskin bir SUV modeli haline getirilmiş.

Nissan juke 2020 modellerinde iç mekan tasarımlarında yapılan dokunuşlar farkı hissettirecek şekilde kullanıcılarına sunulacak. Nissan Juke modellerin parlak kaplamalar, dairesel havalandırmalar, Multimedya ekranın büyüyebilen özelliğe sahip olması, deri döşemeler, ayrıca tercihinize göre alcantara döşeme seçenekleri de aracın iç mekan kalitesini artıran düzeyde kullanıcılarına sunuluyor.

Yeni Nissan motor performansı

Nissan markası tarafından verilen bilgilere baktığımızda Nissan Juke modellerin tek motor seçeneği karşımıza çıkıyor. Bu motor yeni nesil olup 1.0 litre, 3 silindirli turbo benzinli olarak karşımıza çıkıyor. Bu motor seçeneğinde 117 hp güç elde edilebilirken 1.0 litreli motor manuel ve çift kavramalı otomatik şanzıman ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Türkiye’ de ne zaman satışa çıkar?

Yeni 2020 model Nissan Juke modelleri Avrupa’ da Aralık 2019 tarihinde çıkacağı bilinmekte olup, Türkiye’ ye geliş tarihide tahminlere göre Mart 2020 tarihini bulacağı söylenebilir. Yeni Nissan Juke modelleri hakkında daha detaylı bilgilerin paylaşılması ile güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Yeni Nissan Juke modelleri hakkında merak ettiklerinizi, görüşlerinizi, sorularınızı aşağıdan yorumlarınız ile bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir