Yeni Renault Arkana hakkında ilk detaylar

Renault markasının Coupe SUV kategorisinde üreteceği bir model olan Arkana hakkında ilk detayları makalemizin devamında inceledik. İşte Renault Arkana hakkında ortaya çıkan ilk detaylar…

Renault Arkana Rusya’ da üretilecek olup ilk olarak bu bölgede kullanıcılarına sunulacak. Yeni Renault Arkana 4×4, turbo motor ve otomatik şanzıman ile desteklenecek. Coupe SUV kategorisinde tüm algları yıkmayı planlayan Renault yeni Arkana modelleri ile şimdiden heyecan yaratmış durumda.

Klasik Renault algısının tamamen dışında üretilecek olan Arkana gerek tasarımı, gerekse de teknolojik altyapısı ile yüksek beklentilere sahip. SUV kategorisinde yeni bir soluk olacak Arkana geniş iç mekan tasarımı ve bagaj hacmi ile konfor odaklı şekilde üretilecek. Bunun yanında dış tasarımda keskin hatları ile Coupe SUV model karakterini yansıtacak.

Yeni Renault Arkana modelleri hakkında güncel bilgi paylaşımı sitemizden takip edebilirsiniz. Yeni Renault Arkana hakkında görüşlerinizi, sorularınızı bizlere aşağıdan yorumlarınız ile iletebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir